Aj tento rok  môžete darovať 2 % a pomôcť.

Niečo o detskom centre

Naše Detské centrum Sielnica vzniklo v spolupráci s Implementačnou agentúrou Ministerstva práce sociálnych vecí a rodiny SR a zakladateľom je nezisková organizácia Základná a materská škola Sielnica, n.o.
Detské centrum Sielnica poskytuje flexibilnú krátkodobú starostlivosť o deti vo veku od troch rokov v obci Sielnica v čase od 08.00 hod. do 18.00 hod., v prípade dohody aj dlhšie.
Detské centrum Sielnica ponúka deťom príjemnú, priateľskú atmosféru, v ktorej sa môžu bezstarostne zabaviť, zatiaľ čo rodičia sa môžu venovať pracovným povinnostiam alebo aktivitám, pri ktorých by nebolo možné mať dieťaťa so sebou.

NEZASTAV SA

SPLŃ VÝZVU A STAŇ SA VÍŤAZOM

!!! Staň sa VÍŤAZom !!!
Stačí splniť VÝZVU a aj TY môžeš byť VÍŤAZ a pomôžeš VÍŤAZIŤ
Ako ?
Zapoj sa do niektorej z našich výziev
Prečo ?
Zapojením sa do našich výzviev podporíš deti s hedikepom na ceste k ich osobnému víťazstvu 💪🦯🦼.
Čo získaš TY ?
Za každú splnenú výzvu získaváš jednu zo série medailí. Po splnení všetkých výziev, tvoje medaily budú tvoriť celok 🧩
Kedy ?
Výzvy môžeš plniť kedykoľvek a spôsobom, ktorý si zvolíš.
Môže to byť napríklad:
  • beh
  • bicykel
  • korčule
  • chôdza
  • prechádzka / s domácim miláčikom
!! Buď VÍŤAZ !!!
Tvoje víťazstvo = víťazstvo tých, ktorí to potrebujú

Naše detské centrum sa na Vás teší

Nájdete nás v budove školy na adrese Sielnica 15

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

e-mail: info@zssielnica.sk